مدیر برنامه ریزی و فناوری اطلاعات كمیته امداد استان همدان:

زمینه توسعه طرح های نوآورانه برای مشاركت بیشتر اجتماعی برقرار شد

زمینه توسعه طرح های نوآورانه برای مشاركت بیشتر اجتماعی برقرار شد به گزارش مطب نما همدان مدیر برنامه ریزی و فناوری اطلاعات كمیته امداد امام خمینی(ره) استان همدان اظهار داشت: مركز نوآوری اجتماعی همدان اولین مركز در كشور است كه زمینه های توسعه طرح های نوآورانه برای مشاركت بیشتر اجتماعی را فراهم می آورد.


باقر کریمی شعار در گفت و گو با ایسنا، از افتتاح اولین مرکز نوآوری اجتماعی با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و قائم مقام کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور در چهارم مردادماه در همدان آگاهی داد و اظهار نمود: در امتداد سیاست های کلان و اهداف کمیته امداد در استفاده از مراکز شتاب و نوآوری کار مشترکی با پارک علم و فناوری انجام و تفاهم نامه ای دراین زمینه منعقد شد.
وی اضافه کرد: هدف مرکز نوآوری و شتاب دهنده تخصصی و اجتماعی پذیرش و پشتیبانی از استارتاپ ها و ایده های قابل اجرا و تأثیرگذار اجتماعی است.
مدیر برنامه ریزی و فناوری اطلاعات کمیته امداد امام خمینی(ره) استان همدان با اعلان اینکه قشرکم درآمد، لطمه پذیر و مددجویان کمیته امداد مخاطبان اصلی مرکز نوآوری اجتماعی هستند، مطرح کرد: فعالان حوزه اجتماعی می توانند طرح های خودرا به این مرکز ارائه نمایند تا با حمایت های این مرکز طرح های آنها توسعه یابد.
کریمی شعار بیان کرد: در جلسات گوناگون کمیته امداد و پارک علم و فناوری استان همدان تصمیم بر این شد تا کمیته امداد فضایی به وسعت ۲۰۰ مترمربع آماده و برای استقرار استارتاپ ها تجهیز کند و الان این فضا در خیابان شریعتی آماده شده و نزدیک به هفت واحد در این مرکز می توانند مستقر شوند.
وی با اعلان اینکه این اولین مرکز نوآوری اجتماعی کشور است که زمینه های توسعه طرح های نوآورانه برای مشارکت بیشتر اجتماعی را فراهم می آورد، اظهار داشت: طرح های برجسته بعد از حمایت در این مرکز برای توسعه بیشتر به پارک علم و فناوری همدان معرفی می گردند.
مدیر برنامه ریزی و فناوری اطلاعات کمیته امداد امام خمینی(ره) استان همدان با اعلان اینکه فراخوان پذیرش ایده و کسب و کار نوآورانه در حوزه کارآفرینی اجتماعی بوسیله فضای مجازی، سایت کمیته امداد و دانشگاه ها انتشار یافته است، اضافه کرد: فعالان اجتماعی تا اختتام مردادماه برای ارسال ایده های خود فرصت دارند.
وی کمک به بهبود فضای کسب و کار و ایجاد اشتغال پایدار برای افراد نیازمند، شناسایی و ایجاد ارتباط بین خیرین کارآفرین و مددجویان، بهره گیری از بسترهای نوین فناورانه با هدف ارتقاء مشارکت عمومی در امور خیر و نیکوکارانه و کاهش هزینه و افزایش کارآیی فرآیندهای عملیاتی خیریه ها با رویکرد خدمات رسانی بهتر به نیازمندان را از محورهای پذیرش فراخوان اعلام شده برشمرد.
منبع:

1399/05/08
21:39:52
5.0 / 5
2452
تگهای خبر: پذیرش , خدمات , سایت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
مطب نما
matabnama.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مطب نما محفوظ است

مطب نما

نزدیکترین مطب به شما