سفارش كرونایی مدیرعامل بهشت زهرا(س) به تهرانی ها

سفارش كرونایی مدیرعامل بهشت زهرا(س) به تهرانی ها به گزارش مطب نما مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) با تاكید بر ضرورت ادامه مستمر رعایت پروتكل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی توسط شهروندان تهرانی اظهار داشت: اگر شهروندان تهرانی نكات بهداشتی و سفارش های وزارت بهداشت را جدی نگیرند، تهران به روزهای سخت و غیر قابل تصور بحران كرونا باز می گردد.


سعید خال در گفتگو با ایسنا، به مدیریت روزهای سخت بحران کرونا اشاره نمود و اظهار داشت: پرسنل گمنام سازمان بهشت زهرا(س) از نخستین ساعات شیوع بیماری در کشور به تکریم خانوادههای داغدار تهرانی به خدمات رسانی با بالاترین سطح رضایتمندی شهروندان پرداخت و البته روزهای سخت و غیر قابل تصوری را پشت سرگذاشتیم.

وی افزود: به شهروندان سفارش می نماییم که با پشتکار نکات بهداشتی را جدی گرفته تا روزهای سخت تهران تکرار نشود.

مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) خاطرنشان کرد: عدم رعایت شهروندان یعنی از بین رفتن همه تلاشها و فداکاریهایی که تا کنون همه دست به دست هم در خدمات رسانی و بهبود شرایط داشتهاند بنابراین سفارش همیشگی ما به شهروندان؛ استمرار مداوم در رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پروتکلهای بهداشتی است.
وی تصریح کرد: در صورتی که همه جهان حتی کشورهای پیشرفته جهان نظیر آمریکا و ایتالیا و... در مدیریت اجساد و عملیات تدفین در کرونا گرفتار مشکل جدی شده بودند، بهشت زهرای تهران عملکرد مطلوب قابل دفاعی از خود عرضه کرد بگونه ای که دکتر زالی، فرمانده ستاد کرونای تهران اقدامات این سازمان در کرونا را حماسه ای ملی و فراملی توصیف کردند.
منبع:

1399/03/30
21:34:55
5.0 / 5
2545
تگهای خبر: بهداشت , بیمار , بیماری , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
مطب نما
matabnama.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مطب نما محفوظ است

مطب نما

نزدیکترین مطب به شما