ابتلای 550 كارمند شهرداری تهران به كرونا

آیا آتش نشانان و پاكبانان تهران كرونا گرفتند؟

آیا آتش نشانان و پاكبانان تهران كرونا گرفتند؟ مطب نما: رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران شمار كارمندان مبتلا به كرونا در شهرداری تهران را پانصد و پنجاه نفر اعلام نمود.


رضا کرمی محمدی در گفت و گو با ایسنا، درباره آخرین آمارها از ابتلای کارمندان شهرداری تهران به کرونا اظهار داشت: برابر آخرین آمارهایی که ما داریم، میزان مبتلاشدن به کرونا در کارمندان شهرداری از زمان شیوع این ویروس تا هفته گذشته حدود 550 نفر بوده است که این روند در چند هفته اخیر کاهش شایان توجهی داشته است.
وی افزود: شمار جانباختگان نیز حدود 10 نفر بوده است. البته آمار مبتلایان و قربانیان، مربوط به کارمندان و نیروهای شهرداری است و فرضا افرادی مانند راننده تاکسی و... را شامل نمی گردد.
رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران درباره ابتلاء به کرونا در بین آتش نشانان نیز اظهار داشت: باتوجه به ماهیت کاری آتش نشانان و نیز حضور فعالی که این افراد در ضدعفونی اماکن و فضاهای شهری داشتند، ما نیز نگرانی هایی بابت ابتلای آنان به کرونا داشتیم اما خوشبختانه در غربالگری و بررسی های انجام شده موردی از ابتلای آتش نشانان به کرونا به ما گزارش نشد.
کرمی محمدی درباره پاکبانان نیز اظهار داشت: در بررسی های انجام شده ابتلای پاکبانان به کرونا را هم مشاهده نکردیم. البته امکانات و تجهیزات بهداشتی مانند ماسک و دستکش و... در اختیار این عزیزان قرار گرفت و همچنان نیز در میانشان توزیع می شود.1399/03/13
13:48:57
5.0 / 5
2883
تگهای خبر: بهداشت , تجهیزات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
مطب نما
matabnama.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مطب نما محفوظ است

مطب نما

نزدیکترین مطب به شما