ولایتی اعلام كرد

استفاده از داروی فاوپیراویر در بیمارستان مسیح دانشوری با رعایت موازین قانونی

استفاده از داروی فاوپیراویر در بیمارستان مسیح دانشوری با رعایت موازین قانونی به گزارش مطب نما رئیس بیمارستان مسیح دانشوری اظهار داشت: داروی فاوپیراویر با رعایت موازین قانونی و تایید كمیته اخلاق در اختیار بیمارستان مسیح دانشوری برای درمان بیماران كرونا قرار گرفته است.


به گزارش مطب نما به نقل از ایسنا، دكتر ولایتی امروز (یكشنبه ۱۷ فروردین ماه) در نخستین حضور خود بعد از بهبودی در بیمارستان مسیح دانشوری و نخستین جلسه شورای علمی این مركز در سال 1399، با پزشكان، پرستاران و كادر درمانی دیدار و ضمن تبریك اعیاد شعبانیه و سال جدید، از زحمات و كوشش های دلسوزانه و شبانه روزی آنها قدردانی نمود.
در این دیدار، دكتر ولایتی با تشریح شرایط موجود و لزوم توجه حداكثری به ارائه خدمات به بیماران كرونایی با بسیج تمام امكانات اظهار داشت: بیمارستان مسیح دانشوری با همراهی تمامی كادر درمانی و پرسنل خود بعنوان خط مقدم مبارزه با كرونا از ابتدایی ترین ساعات در كنار مردم ایستاد و با اهتمام و تلاش خستگی ناپذیر كماكان در حال ارائه خدمات به مردم شریف است و امیدواریم به زودی شاهد شكست كرونا باشیم.
وی افزود: لازم می دانم از تلاش و پشتكار شبانه روزی همه شما عزیزان بعنوان مدافعان سلامت در این صحنه جهاد كه با ایثارگری فعالیت داشته و دارید تقدیر و تشكر كنم.
وی ادامه داد: خوشبختانه در دانشكده داروسازی دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی برای نخستین بار در ایران داروی فاوپیراویر ساخته شد و با رعایت موازین قانونی و تایید كمیته اخلاق در اختیار بیمارستان مسیح دانشوری برای درمان بیماران كرونا قرار گرفته است.
ولایتی با تاكید بر این كه بیمارستان مسیح دانشوری هیچ مبلغی جهت درمان بیماران كرونایی دریافت نمی كند و با تمام امكانات در خدمت مردم شریف است، اضافه كرد: از ابتدا و در هماهنگی كامل با وزارت بهداشت، اقدامات مربوطه انجام شد و از وزیر بهداشت و همكاران ایشان به سبب همراهی های به عمل آمده نیز تشكر می نماییم.
در ادامه، برخی از مدیران، پزشكان و كادر درمانی بیمارستان، گزارشی از روند اقدامات انجام شده در زمینه پذیرش، درمان، ارائه خدمات و حوزه های پژوهشی در مقابله با كرونا ارائه كردند و از حضور و حمایت مستمر دكتر ولایتی پیش از بیماری در كنار كادر درمانی، پیگیری های مستمر حتی در دوران بیماری و قرنطینه و حضور مجدد بعد از بهبودی در كنار همكاران بیمارستان ابراز خرسندی كردند.
در این دیدار همین طور از خانم آنتوتن سرپرستار بخش 3 بیمارستان مسیح كه بمنظور ارائه خدمات به مردم، برگزاری جشن ازدواج خودرا به تعویق انداخته و مورد توجه رهبر معظم انقلاب قرار گرفت، توسط دكتر ولایتی تقدیر گردید.
منبع:

1399/01/17
23:46:18
5.0 / 5
3118
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
مطب نما
matabnama.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مطب نما محفوظ است

مطب نما

نزدیکترین مطب به شما