ثبت نام 485 هزارنفر در طرح غربالگری قم

ثبت نام 485 هزارنفر در طرح غربالگری قم مطب نما: قم معاون دانشگاه علوم پزشكی استان قم، از ثبت نام 485هزار نفر در طرح غربالگری كرونا در قم خبرداد.


به گزارش مطب نما به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشكی استان قم، دكتر محبی معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشكی استان در گفت گویی اظهاركرد: تا به این لحظه 485 هزار نفر از مردم قم در سامانه salamat.gov.ir ثبت نام كرده اند.
وی اضافه كرد: از این تعداد ۴۸ هزار و ۸۹۳ نفر نیازمند پیگیری و ۱۱ هزار ۷۶۳ نفر نیز نیاز به پیگیری فوری داشتند كه در مدت زمان كمتر از ۲۴ ساعت با آنها تماس گرفته و پیگیری های لازم انجام میشود.
محبی افزود: تا بدین لحظه ۸۸/۷۵ در
معاون دانشگاه علوم پزشكی قم بیان نمود: صد از پیگیری های فوری موردنیاز كه توسط سامانه خودارزیابی گزارش شده، توسط مراقبین سلامت انجام شده است.
وی افزود: علاوه بر این ۹۹۰ هزار و ۶۶۲ نفر از ساكنین شهر قم نیز به صورت فعال توسط مراقبین سلامت غربالگری و در سامانه سیب ثبت شده اند. به عبارت دیگر میتوان گفت ۷۴/۲۶ درصد از جمعیت استان و ۶۷/۰۶ درصد از خانوارها تا این لحظه مورد غربالگری كرونا قرار گرفته اند.
وی در پایان بیان نمود: از همشهریان می خواهیم كه در این سامانه ثبت نام كرده و در جهت مبارزه با این ویروس كمك تیم های بهداشتی باشند.منبع:

1399/01/15
22:19:15
5.0 / 5
3252
تگهای خبر: بهداشت , پزشك , پزشكی , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
مطب نما
matabnama.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مطب نما محفوظ است

مطب نما

نزدیکترین مطب به شما