موضوعات داغ پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی كدامند؟

موضوعات داغ پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی كدامند؟ مطب نما: كلیه مقالات هر مركز علمی تحلیل محتوایی می شوند. برمبنای تحلیلهای انجام شده در سال 1398 محورهای اصلی مقالات علمی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی مشخص شده است.


به گزارش مطب نما به نقل از ایسنا، این كلید واژه ها بیشترین كاربرد را در كل مقالات تولیدی امسال این مركز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یك مركز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مركز است و به سیاستگذاران پژوهشی كمك می نماید تا برای سالهای آتی برنامه ریزی كنند.
در نمودار زیر فهرست این محورها قابل مشاهده است:


بدین ترتیب همانگونه كه مشاهده می شود دغدغه اصلی پژوهشگران پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی در سال ۱۳۹۸ سوژه ایران و جامعه ساسانی بوده است.
اما برمبنای تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی در سال ۱۳۹۸ موضوعات و كلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و پژوهشگران پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی بوده و به صورتی می توان از آنها بعنوان موضوعات داغ این پژوهشگاه یاد كرد.


پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی یك پژوهشگاه دولتی در استان تهران است كه در سال ۱۳۷۳ تاسیس شده است. طبق اعلام سایت این پژوهشگاه برمبنای تحلیل های انجام شده این مركز تابحال ۳۷۶ مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده و صاحب امتیاز و ناشر ۲۱ مجله تخصصی است.
همین طور برمبنای داده های استخراج شده از پایگاه اسكوپوس و پابمد، تابحال ۵۷ مقاله توسط پژوهشگران این پژوهشگاه در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است.
منبع:

1398/10/18
18:58:32
5.0 / 5
4357
تگهای خبر: تولید , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
مطب نما
matabnama.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مطب نما محفوظ است

مطب نما

نزدیکترین مطب به شما