در تشریح دستاوردهای نشست راهبری پژوهشی دانشگاه آزاد اعلام شد

ایجاد مركزتحقیقات امنیت غذایی در واحد مركزی

ایجاد مركزتحقیقات امنیت غذایی در واحد مركزی به گزارش مطب نما رئیس پژوهشگاه و شبكه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی به تشریح مهم ترین دستاوردهای سومین نشست راهبری پژوهشی پرداخت.


به گزارش مطب نما به نقل از ایسنا، در سومین نشست راهبری پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی ویژه منطقه ۴ متشكل از دانشگاه های استان های قزوین، قم، همدان و مركزی كه با حضور روسای استانی دانشگاه در منطقه ۴، معاونان پژوهشی، رؤسای باشگاه پژوهشگران جوان، معاونان و مدیران كل حوزه پژوهشگاه و شبكه آزمایشگاهی و باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان در دانشگاه آزاد اسلامی قزوین به مدت دو روز برگزار شد، نظارت و راهبری اقدامات صورت گرفته در هر استان در حوزه پژوهشی از نزدیك مورد بررسی قرار گرفت و تصمیمات لازم برای رفع مشكلات و چالش های هر استان اتخاذ شد.
دكتر بابك نگاهداری، رئیس پژوهشگاه و شبكه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی در این جلسه صدور مجوز مركز تحقیقاتی در حوزه امنیت غذایی برای استان اراك، ۳ گروه پژوهشی در حوزه های تولید بازی های كامپیوتری، انرژی - معماری و بیومكانیك ورزشی و حركات اصلاحی برای استان همدان را از مهمترین مصوبات این نشست دانست.
مسئول باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان یكی از اهداف اصلی نشست های راهبری منطقه ای را ارزیابی عملكرد پژوهشی استان های منطقه و تحلیل میزان پیشرفت هر یك از استان ها در ارتباط با اهداف و سهم كمی تعیین شده برای هركدام در برنامه راهبردی عملیاتی ارتقاء نظام پژوهش دانشگاه آزاد اسلامی تا سال ۱۴۰۴ اعلام نمود.
در بخش دیگری از این نشست كه با حضور صاحبان صنایع، سازمان های صنعتی و اتاق بازرگانی استان قزوین و همینطور معاونان استانی و مدیران كل پژوهشی سازمان مركزی برگزار شد، طرفین به بحث و بررسی راهكارهای توسعه ارتباط مؤثر بین دانشگاه، صنعت و جامعه در دانشگاه های استان قزوین پرداختند.
دكتر نگاهداری دستاورد این بخش از نشست را امضای ۱۰ تفاهم نامه و قرارداد بین دانشگاه آزاد اسلامی و اتاق بازرگانی استان قزوین، اداره كل صنعت، معدن و تجارت استان قزوین، اداره كل استاندارد استان قزوین، معاونت ترافیك شهرداری قزوین، شركت شهرك های صنعتی استان قزوین، اتاق اصناف همدان، شركت مخابرات استان همدان، صنایع مبل و منبت همدان، اداره كل تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی همدان و آموزش و پرورش استان همدان عنوان نمود.
رئیس پژوهشگاه و شبكه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی همینطور آغاز به كار مراحل راه اندازی و نصب تجهیزات آزمایشگاه پیشرفته سازه و زلزله واحد قزوین، برگزاری دو كارگاه توانمندسازی در زمینه برگزاری مسابقات علمی و فناوری و مدیریت انجمن های علمی دانشجویی را از دیگر دستاوردها و برنامه های این نشست برشمرد.1398/09/17
21:26:27
5.0 / 5
4326
تگهای خبر: آموزش , امنیت , تجهیزات , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
مطب نما
matabnama.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مطب نما محفوظ است

مطب نما

نزدیکترین مطب به شما