نگاهداری خبر داد

جزئیات تسهیلات اعطایی باشگاه به پژوهشگران و نخبگان

جزئیات تسهیلات اعطایی باشگاه به پژوهشگران و نخبگان به گزارش مطب نما رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان از اولویت اعضای این باشگاه در جذب هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی اطلاع داد.


به گزارش مطب نما به نقل از ایسنا، دكتر بابك نگاهداری، رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد با اشاره به تصویب آئین نامه تسهیلات دانشجویی و دانش آموزی باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان در شصت و پنجمین جلسه هیأت امنای این باشگاه، اظهار داشت: با عنایت به تغییرات رویكرد باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان از تسهیلات محوری به فعالیت محوری، آئین نامه تسهیلات به روز رسانی شد و در جلسه هیأت امنای باشگاه پژوهشگران و نخبگان به تصویب رسید.
رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد درباره تغییرات این آئین نامه اظهار داشت: اعطای تسهیلات در جهت توانمندسازی هدفمند اعضای باشگاه در جهت تربیت نیروی متخصص كشور، پرورش مدیران و پژوهشگران آینده از مهمترین تغییرات این آئین نامه نسبت به آئین نامه قبل است.
وی تاكید كرد: اعضای باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان در اولویت جذب هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی قرار دارند.
نگاهداری همینطور مهمترین تسهیلات اعطایی باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی را شامل تخفیف شهریه، پرداخت وام دانشجویی، تشرف به مكه معظمه و عتبات عالیات، تسهیلات آموزشی به منظور ارتقاء توانمندی های علمی ـ پژوهشی اعضاء، تسهیلات طرح های پژوهشی، تسهیلات مقالات و ثبت­نام در رویداد­ها، تسهیلات توانمند سازی كارآفرینی، تسهیلات انتشار كتاب، تسهیلات فرهنگی، تسهیلات اختراعات و همینطور تسهیلاتی نظیر كارورزی، استفاده از تسهیلات سرباز نخبگی، اولویت اعضای باشگاه جهت استقرار در مراكز رشد و اولویت اعضای استعداد درخشان و استعداد برتر باشگاه در جذب هیات علمی دانست.
بنا بر اعلام روابط عمومی دانشگاه آزاد، وی اظهار داشت: تسهیلات تیم داری، شركت در رویدادها و مسابقات، پشتیبانی از طرح های حاصل از نظام موضوعات (سامانه پایش)، شركت در نمایشگاههای علمی، توانمندسازی كارآفرینی و... در جهت تربیت نیروی متخصص كشور در نظر گرفته شده است.1398/09/13
15:54:45
5.0 / 5
4579
تگهای خبر: آموزش , شركت , متخصص
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
مطب نما
matabnama.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مطب نما محفوظ است

مطب نما

نزدیکترین مطب به شما