طرح پاییزه شبكه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی برای پژوهشگران و شركتهای دانش بنیان

طرح پاییزه شبكه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی برای پژوهشگران و شركتهای دانش بنیان به گزارش مطب نما اعضای هیات علمی سراسر كشور می توانند از تخفیفات پاییزه ویژه خدمات آزمایشگاهی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری بهره مند شوند.


به گزارش مطب نما به نقل از ایسنا، شبكه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از پژوهشگران، شركت های دانش بنیان و صنایع كشور برای دریافت خدمات آزمایشگاهی از راه باشگاه مشتریان شبكه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی حمایت می كند.
ثبت نام اعضای هیات علمی سراسر كشور در طرح ویژه اعضای هیات علمی ویژه فصل پاییز می توانند از ۱۵ شهریورماه شروع شده است. همینطور آنها می توانند علاوه بر ۳۰ میلیون ریال یارانه فصل بهار همزمان از ۱۰ میلیون ریال یارانه فصل تابستان هم استفاده كنند.
در این طرح تخفیفاتی همه اعضای باشگاه مشتریان ۲۰ درصد تخفیف خدمات آزمایشگاهی دریافت می كنند. دانشجویان دكتری و پسا دكتری داخل كشور هم می توانند از ۲۰ میلیون ریال اعتبار خدمات آزمایشگاهی بهره مند شوند.
در طرح تخفیفات ویژه خدمات آزمایشگاهی برای شركت های دانش بنیان ۳۰ میلیون ریال اعتبار در نظر گرفته شده است و فارغ التحصیلان پسا دكترای خارج از كشور، منتخبان بنیاد ملی نخبگان و سرآمدان علمی كشور هم تا ۹۰ درصد تخفیف خدمات آزمایشگاهی دریافت می كنند.1398/06/17
17:33:33
5.0 / 5
4122
تگهای خبر: خدمات , شركت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
مطب نما
matabnama.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مطب نما محفوظ است

مطب نما

نزدیکترین مطب به شما