صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری منتشر كرد

دومین فراخوان پشتیبانی از طرح های پژوهشی

دومین فراخوان پشتیبانی از طرح های پژوهشی به گزارش مطب نما صندوق پشتیبانی از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری دومین فراخوان پشتیبانی از طرح های پژوهشی خویش را منتشر نمود.


به گزارش مطب نما به نقل از ایسنا، صندوق برای بار دوم امسال فراخوان پشتیبانی از طرح های پژوهشی خویش را منتشر نمود و پژوهشگران می توانند طرح های خویش را برای كارگروه های میان گروهی؛ علوم انسانی، اجتماعی و مطالعات علم؛ معارف و علوم اسلامی؛ مدیریت و علوم اقتصاد و هنر و معماری ارسال نمایند. ارسال طرح ها از 1 شهریور ماه سال جاری شروع می شود و تا 15 آبان ماه ادامه دارد.
این فراخوان طرح های پژوهشی، رساله دكتری و طرح های پسا دكتری را شامل می شود. انتشار این فراخوان با هدف پشتیبانی از پژوهشگران استان های مختلف انجام می شود و دستاوردهای این تحقیقات وارد جامعه شود.
در سال های گذشته محققان از سراسر كشور طرح های پژوهشی خویش را با عنایت به حوزه علمی به كارگروه مربوطه ارسال می كردند و هر ماه طرح ها در این كارگروه ها ارزیابی و برای تصویب نهایی به كمیته تخصصی صندوق روانه می شد اما امسال این روند تغییر كرده است و در طول سال هر كارگروه فراخوان منتشر می كند تا بر مبنای آن پژوهشگران برای ارسال طرح های خود اقدام نمایند.
بنا بر اعلام مركز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، این فراخوان ها در طول سال برای سایر كارگروه ها هم منتشر می شود. علاقمندان برای كسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت صندوق http: //www.insf.org رجوع كنند.
منبع:

1398/06/02
13:49:14
5.0 / 5
4660
تگهای خبر: سایت , فناوری , محققان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
مطب نما
matabnama.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مطب نما محفوظ است

مطب نما

نزدیکترین مطب به شما