تفاهم نامه فدراسیون ورزش های همگانی و وزارت بهداشت درباره ارتقای سطح فعالیت بدنی مردم

تفاهم نامه فدراسیون ورزش های همگانی و وزارت بهداشت درباره ارتقای سطح فعالیت بدنی مردم به گزارش مطب نما تفاهم نامه همكاری فدراسیون ورزش های همگانی و دفتر آموزش و ارتقای سلامت معاونت بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی منعقد شد.


به گزارش مطب نما به نقل از ایسنا و بنابر اعلام روابط عمومی معاونت بهداشت وزارت بهداشت، این تفاهمنامه به منظور همكاری مشترك در جهت افزایش فعالیت بدنی و كاهش كم تحركی در جهت جلوگیری از بیماری های غیرواگیر و ارتقای سلامت در كشور منعقد شد.

ازاین رو گزارش بستر سازی برای بهبود نگرش و ترویج فواید ورزش در جهت نهادینه كردن آن در میان اقشار مختلف مردم، ترغیب اقشار مختلف مردم به شركت در فعالیت های ورزشی منظم، ارتقای ظرفیت رسانه های دیجیتال در جهت خلق فرصت های نوین مشاركت در فعالیت ها و برنامه های ورزشی، انجام اقدامات موثر جهت استفاده از ظرفیت های طرفین در جهت توسعه ورزش همگانی و ارتقای سطح فعالیت بدنی، از اهداف این تفاهم نامه است.

گفتنی است این تفاهم نامه در حضور دكتر احمدی معاون ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان، به امضای دكتر شهرام رفیعی فر سرپرست دفتر آموزش و ارتقای سلامت وزارت بهداشت و دكتر افشین ملایی سرپرست فدراسیون ورزش های همگانی رسید.1398/05/10
00:59:43
5.0 / 5
4425
تگهای خبر: آموزش , بهداشت , بیمار , بیماری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
مطب نما
matabnama.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مطب نما محفوظ است

مطب نما

نزدیکترین مطب به شما