اعلام شیوه پذیرش پژوهشگران پسادكتری در دانشگاه تهران

اعلام شیوه پذیرش پژوهشگران پسادكتری در دانشگاه تهران مطب نما: معاونت پژوهشی دانشگاه تهران با همكاری مركز فناوری اطلاعات و فضای مجازی طی اطلاعیه ای نحوه پذیرش افراد برای دوره های پسادكتری را اعلام نمود.


به گزارش مطب نما به نقل از ایسنا، در این اطلاعیه آمده است:
نظر به هماهنگی صورت گرفته با مركز فناوری اطلاعات و فضای مجازی دانشگاه، به استحضار می رساند از این پس پذیرش پژوهشگران متقاضی دوره های پسادكتری بوسیله سامانه جامع آموزش دانشگاه تهران به آدرس https: //ems1.ut.ac.ir/home/balancer/balancer.aspx?vv=2&cost=main امكان پذیر است.
پس كلیه متقاضیان محترم برای ثبت نام و ارائه درخواست دوره مذكور می بایست به سامانه فوق بازگشت نمایند.
لازم به ذكر است پژوهشگران علاقه مند برای نام نویسی در دوره پسادكتری كه از پایان نامه خود دفاع نموده اند و حداكثر ۵ سال از تاریخ فارغ التحصیلی آنها گذشته باشد و مشكل نظام وظیفه نداشته باشند می توانند در این فراخوان شركت كنند.
بر این اساس پژوهشگران متقاضی می توانند مدارك خودرا كه شامل: سوابق آموزشی و فعالیت های پژوهشی، تصویر همه مقالات علمی و پژوهشی، تصاویر كارت ملی و شناسنامه و برگ اختتام خدمت می باشد، به همراه كلیه فرم های پذیرش این دانشگاه در سامانه مذكور ارائه نمایند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، علاقه مندان برای كسب اطلاعات بیشتر به وب سایت معاونت پژوهشی دانشگاه تهران به نشانی research.ut.ac.ir بازگشت فرمایند.
منبع:

1398/05/07
22:54:03
5.0 / 5
4310
تگهای خبر: آموزش , پذیرش , سایت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
مطب نما
matabnama.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مطب نما محفوظ است

مطب نما

نزدیکترین مطب به شما