معاون آموزشی دانشگاه تهران توضیح داد

رساله آتش نمی زنیم

رساله آتش نمی زنیم به گزارش مطب نما به دنبال صحبت های برخی دانشجویان در خصوص آتش زده شدن رساله های كاغذی در دانشكده هنرهای زیبای دانشگاه تهران، معاون آموزشی این دانشگاه مبحث فوق را تكذیب و تاكید كرد: رساله ها جزو اسناد دانشگاه به حساب می آیند و یك نسخه از آنها در كتابخانه مركزی دانشگاه تهران و یك نسخه دیگر هم در كتابخانه واحدهای دانشگاه موجود است.


دكتر سیدحسین حسینی در گفتگو با ایسنا، با تكذیب آتش زده شدن رساله های كاغذی در دانشگاه تهران كه از جانب یكی از دانشجویان پیشین این دانشگاه عنوان شده است، اظهار داشت: تمام اسناد آموزشی مربوط به دانشگاه را از سال تأسیس حفظ نموده ایم. نسخه كاغذی تمام رساله ها هم در كتابخانه موجود است و هیچ مرجعی اجازه سوزاندن آنها را ندارد.
وی با اشاره به ممنوعیت چاپ رساله های كاغذی از سال تحصیلی آینده، اظهار نمود: از پاییز امسال این مورد قطعی می شود كه كتابخانه مركزی دانشگاه تنها یك نسخه از رساله كاغذی و یك نسخه الكترونیكی از رساله را دریافت كند.
معاون آموزشی دانشگاه تهران تاكید كرد: یك نسخه از رساله های كاغذی كه تابحال دریافت شده در كتابخانه مركزی و یك نسخه از آنها هم در كتابخانه های واحدها موجود است و تمام این ها جزو اسناد دانشگاه بشمار می رود.
به گزارش مطب نما به نقل از ایسنا، به دنبال ممنوعیت چاپ رساله های كاغذی از سال آینده كه در نامه ای از جانب مجتبی شریعتی نیاسر، معاون وقت آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به رؤسای دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی ارسال شده است، معاونین پژوهشی دانشگاه ها در گفتگو با ایسنا به اظهار نظر پیرامون این مورد و بخصوص مقدمات و زیرساخت های فراهم شده در دانشگاه ها به منظور اجرای قانون حذف رساله های كاغذی پرداخته اند. همینطور در گزارشی كه از جانب ایسنا به جمع بندی این مورد پرداخته، دو دانشجو هم اظهارنظر كرده و یكی از آنها اینگونه اعلام نموده كه در مقطع كارشناسی خود در دانشكده هنرهای زیبای دانشگاه تهران، بارها شاهد سوزانده شدن رساله های كاغذی در بشكه، در محوطه پشت این دانشكده بوده است!
منبع:

1398/05/02
12:12:31
5.0 / 5
4400
تگهای خبر: آموزش , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
مطب نما
matabnama.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مطب نما محفوظ است

مطب نما

نزدیکترین مطب به شما