معاون وزیر علوم در خصوص تأثیر تحریم ها بر شركت های دانش بنیان:

هم اكنون مشكلی بر سر راه فعالیت شركت های دانش بنیان وجود ندارد

هم اكنون مشكلی بر سر راه فعالیت شركت های دانش بنیان وجود ندارد مطب نما: معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم درباب تأثیر تحریم ها بر شركت های دانش بنیان اظهار داشت: هم اكنون شركت ها مشغول انجام فعالیت های خود هستند و مشكلی در این زمینه وجود ندارد. البته در فرآیندهای اجرایی پیچیدگی هایی رخ می دهد اما حالا هیچكدام از شركت ها سوژه خاصی را مطرح نكردند و هم اكنون همه چیز خوب است.


به گزارش مطب نما به نقل از ایسنا، دكتر مسعود برومند در جریان بازدید از پارك علم و فناوری خراسان اظهار نمود: شركت های دانش بنیان و واحدهای فناوری خراسان دارای محصولات بسیار خوبی هستند و از اینكه چنین توانمندی ای در خراسان وجود دارد خوشحال هستیم.
وی درباب تأثیر تحریم ها بر شركت های دانش بنیان اظهار داشت: هم اكنون شركت ها مشغول انجام فعالیت های خود هستند و مشكلی در این زمینه وجود ندارد. البته در فرآیندهای اجرایی پیچیدگی هایی رخ می دهد اما حالا هیچكدام از شركت ها سوژه خاصی را مطرح نكردند و هم اكنون همه چیز خوب است.
در بخش دیگری از این مراسم دكتر رضا قنبری، رئیس پارك علم و فناوری خراسان رضوی بیان كرد: دانش بنیان و فناوری ادبیات جدیدی است كه مسئولان بلند مرتبه كشوری با بازدید از پارك های علم و فناوری و… می توانند با موانع، مشكلات و چالش های پیش رو آشنا گردند و دریابند كه قوانینی در این زمینه وجود ندارد، قوانین را در حوزه دانش بنیان به روز نكردند و این قوانین بیشتر در حوزه های صنعتی وجود دارد.
رئیس پارك علم و فناوری خراسان رضوی عنوان كرد: تلاش های كشور می تواند هدایت پیدا كند. باید این تلاش ها را با همكاری مسئولان كشور به سمتی هدایت نماییم كه موانع شركت های دانش بنیان و واحدهای فناور برطرف شود و همه از میوه های خوب نسل جوان انقلاب استفاده نمائیم.


منبع:

1398/04/21
16:02:23
5.0 / 5
4706
تگهای خبر: فناوری , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
مطب نما
matabnama.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مطب نما محفوظ است

مطب نما

نزدیکترین مطب به شما