رئیس شورای پژوهش دانشگاه آزاد لرستان:

پیش بینی درآمد ۷۰ میلیون تومانی از سامانه ساها

پیش بینی درآمد ۷۰ میلیون تومانی از سامانه ساها به گزارش مطب نما رئیس شورای پژوهش دانشگاه آزاد لرستان اظهار داشت: پیش بینی می شود سال جاری این دانشگاه از سامانه ساها درآمد ۷۰ میلیون تومانی كسب كند.


دكتر رضا میردریكوند در گفتگو با ایسنا، اظهار نمود: پیش بینی می شود كه امسال دانشگاه آزاد لرستان از سامانه ساها ۷۴ میلیون تومان درآمد داشته باشد.

وی افزود: ساها یك شبكه منسجم و یكپارچه متشكل از شبكه های استانی و اتصال هزاران آزمایشگاه و كارگاه عضو سامانه در سراسر كشور است.

میردریكوند افزود: این سامانه به منظور هم افزایی و بهره گیری از تمامی ظرفیت های موجود و عرضه خدمات پیشرفته آزمایشگاهی و كارگاهی به پژوهشگران سراسر كشور به راه افتاده است.

رئیس شورای پژوهش دانشگاه آزاد لرستان خاطرنشان كرد: جهت استفاده از سامانه همكار آزاد (ساها) هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد و تمام دانشجویان كشور به این سامانه دسترسی دارند. به عبارت دیگر هركسی از هر جای كشور می تواند به سامانه ساها رجوع و از امكانات آن استفاده نماید.

وی تصریح كرد: از اهداف سامانه ساها می توان به جمع آوری اطلاعات تجهیزات و راه های دستیابی به آزمایشگاه ها و كارگاه های تخصصی، پیشگیری از خریدهای تكراری، بسترسازی برای تأسیس آزمایشگاه های ملی و فراهم كردن زمینه جهت استفاده تمامی دانشجویان دانشگاه های دولتی و غیردولتی از این امكانات اشاره نمود.

میردریكوند اظهار داشت: همینطور توسعه شبكه های درون و برون دانشگاهی، اجرای نظام جامع آماری و طراحی بانك اطلاعات آزمایشگاه ها و كارگاه ها، توسعه همكاریهای فنی و علمی با سازمان ها و شركت های بخش دولتی و خصوصی در بخش آزمایشگاه ها و كارگاه ها ازجمله سازمان ملی استاندارد ایران و شبكه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی از دیگر اهدافی است كه در این سامانه در نظر گرفته شده است.
1398/02/22
14:37:57
5.0 / 5
4390
تگهای خبر: تجهیزات , خدمات , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
مطب نما
matabnama.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مطب نما محفوظ است

مطب نما

نزدیکترین مطب به شما