معاون بهداشت وزارت بهداشت تاكید كرد

پیگیری نظارت مستمر و روزانه بر منابع آب شرب مناطق سیل زده

پیگیری نظارت مستمر و روزانه بر منابع آب شرب مناطق سیل زده به گزارش مطب نما معاون بهداشت وزارت بهداشت بر حضور گسترده كارشناسان بهداشت محیط در مناطق سیل زده و پیگیری نظارت مستمر و روزانه بر منابع آب شرب این مناطق تاكید نمود.به گزارش مطب نما به نقل از ایسنا، دكتر علیرضا رئیسی در سومین جلسه كمیته مدیریت بحران سیل كه در دفتر معاونت بهداشت وزارت بهداشت برگزار شد، اظهار داشت: نظارت مستمر و روزانه بر منابع آب شرب، نظارت مستمر بر تهیه و توزیع مواد غذایی و كنترل بهداشت فاضلاب مناطق سیل زده با همكاری آبفا از نكات مهمی است كه باید پیگیری شود.

رییسی ضمن اشاره به فعالیت كلینیك های سیار دندانپزشكی در مناطق سیل زده اظهاركرد: در صورت كمبود این كلینیك ها در بعضی مناطق، دانشگاه های علوم پزشكی معین نسبت به خدمت رسانی در این عرصه تا تثبیت اوضاع و راه اندازی مراكز دندانپزشكی اقدام می كنند.

وی با تاكید بر ضرورت فعالیت مراكز بهداشتی در مناطق سیل زده اظهاركرد: مراكزی كه لطمه دیده اند در كانكس های اعزامی از استان های معین به فعالیت خود ادامه خواهند داد.

بنا براعلام روابط عمومی معاونت بهداشت وزارت بهداشت، در ادامه این جلسه مدیران مراكز، دفاتر و ادارات معاونت بهداشت گزارش های در رابطه با حوزه های خود درباره اقدامات انجام شده در استان های سیل زده را نمایش دادند.
1398/01/21
14:59:58
5.0 / 5
5173
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
مطب نما
matabnama.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مطب نما محفوظ است

مطب نما

نزدیکترین مطب به شما