با حضور معاون درمان وزارت بهداشت صورت گرفت؛

استقرار نظام ارجاع الكترونیك در بیمارستان 222 تختخوابی لاهیجان

استقرار نظام ارجاع الكترونیك در بیمارستان 222 تختخوابی لاهیجان مطب نما: با حضور معاون درمان وزارت بهداشت نظام ارجاع الكترونیك در بیمارستان جنرال 222 تختخوابی دكتر پیروز لاهیجان استقرار یافت.


با حضور معاون درمان وزارت بهداشت نظام ارجاع الكترونیك در بیمارستان جنرال 222 تختخوابی دكتر پیروز لاهیجان استقرار یافت.
به گزارش مطب نما به نقل از ایسنا- قاسم جان بابایی در آغاز سفر خود به گیلان بامداد امروز، ضمن بازدید از بیمارستان جدیدالتاسیس دكتر پیروز لاهیجان، نحوه خدمت رسانی در بخش های مختلف بیمارستان، را مورد بررسی قرار داد.
وی با تاكید بر اهمیت الكترونیكی كردن خدمات در حوزه درمان، اشاره كرد: برنامه نظام ارجاع الكترونیك در بستر پرونده الكترونیك بیماران، تحول بزرگی در نمایش خدمات بهداشتی و درمانی به حساب می آید كه كشورهای پیشرفته از سال ها قبل آنرا اجرایی كرده اند.
معاون درمان وزارت بهداشت با اشاره به اینكه گیلان در استقرار نظام ارجاع الكترونیك یكی از استان های موفق كشور بوده است، اشاره كرد: نظام ارجاع الكترونیك در 10 شهرستان استان استقرار یافته است.
وی استقرار نظام ارجاع الكترونیك سلامت در این مركز درمانی، را از موارد حایز اهمیت دانست و اظهار داشت: بیمارستان جنرال 222 تختخوابی دكتر پیروز لاهیجان در پذیرش بیماران بستری به چرخه سلامت استان وارد شد.
به گزارش مطب نما به نقل از ایسنا؛ بیمارستان جنرال 222 تختخوابی دكتر پیروز لاهیجان كه در 5 طبقه و در زمینی به مساحت دو هكتار ساخته شد، در 11 اسفند ماه با پذیرش بیماران بستری عملا به چرخه سلامت استان وارد شد.
1397/12/15
22:34:15
5.0 / 5
4562
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
مطب نما
matabnama.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مطب نما محفوظ است

مطب نما

نزدیکترین مطب به شما