در دانشگاه علوم پزشكی مشهد انجام می شود

راه اندازی واحد توسعه تحقیقات بالینی مركز آموزشی درمانی كودكان

راه اندازی واحد توسعه تحقیقات بالینی مركز آموزشی درمانی كودكان به گزارش مطب نما معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكی با راه اندازی واحد توسعه تحقیقات بالینی مركز آموزشی درمانی كودكان در دانشگاه علوم پزشكی مشهد موافقت نمود.


به گزارش مطب نما به نقل از ایسنا، محسن تفقدی، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه علوم پزشكی مشهد اظهار نمود: واحدهای توسعه تحقیقات بالینی واحدهای درون بیمارستانی هستند كه با عرضه خدمات پژوهشی و كمك به فعالیت های اجرایی پژوهش، اعضای هیأت علمی بیمارستان ها را در امور پژوهشی یاری می رسانند و این واحدها با هدف ترغیب و توانمندسازی اعضای هیأت علمی و فراهم كردن تسهیلات جهت انجام پژوهش در بیمارستان های آموزشی تشكیل می شوند.
وی تصریح كرد: هم اكنون دانشگاه علوم پزشكی مشهد دو مركز توسعه تحقیقات بالینی در بیمارستان های قائم (عج) و امام رضا (ع) فعال است و با بیان موافقت وزارت بهداشت، واحد توسعه تحقیقات بالینی مركز آموزشی درمانی كودكان اكبر سومین واحد توسعه دانشگاه به حساب می آید.
طبق اعلام وبدا، تفقدی در مورد بودجه های این واحدها اظهار داشت: فقط بخشی از هزینه های این واحد در چارچوب پشتیبانی از واحدهای توسعه تحقیقات بالینی منوط به عملكرد موفق واحد طبق ارزیابی سالیانه از سوی معاونت تحقیقات وزارت تأمین می شود و مابقی هزینه ها بر عهده دانشگاه است.
1397/11/28
16:12:21
5.0 / 5
4477
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
مطب نما
matabnama.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مطب نما محفوظ است

مطب نما

نزدیکترین مطب به شما