حضور شرکت ها در جایزه مدیریت فناوری فرصتی برای ارزیابی بنگاه ها است

حضور شرکت ها در جایزه مدیریت فناوری فرصتی برای ارزیابی بنگاه ها است به گزارش مطب نما، مدیر توسعه اکوسیستم نوآوری صندوق نوآوری و شکوفایی گفت: حضور در فرآیندهای ارزیابی جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری فرصت مغتنمی برای سازمان ها و بنگاه های اقتصادی کشور است تا هم علاوه بر کسب فرصت افتخارآفرینی برای خود، از تجربه پروسه ارزیابی برخوردار شوند.


به گزارش مطب نما به نقل از ایسنا، دکتر مصطفی بغدادی امروز در اختتامیه جایزه ملی فناوری و نوآوری، اظهار داشت: پروسه ارزیابی سازمان ها و بنگاه ها امروز تمام می شود و آن چه همچنان نیاز به اهتمام است، درنوردیدن مسیر پر نشیب و فراز توسعه اقتصادی و رقابت پذیر کردن کسب وکارها بوسیله بلوغ ابزارها و نظام های مدیریت فناوری و نوآوری است.
وی ادامه داد: ۶۰ ارزیاب این جایزه کوشیده اند در کلیه مسیر ارزیابی، بر وظایف و مسؤولیت های خود پایبند باشند.
بغدادی اشاره کرد: حضور در فرآیندهای ارزیابی جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری فرصت مغتنمی برای سازمان ها و بنگاه های اقتصادی کشور است تا هم علاوه بر کسب فرصت افتخارآفرینی برای خود، از تجربه پروسه ارزیابی برخوردار شوند. این پروسه زمینه ساز آشنایی سازمان ها با مفاهیم نهفته در مدل جایزه و ارتقای سطح آگاهی بنگاه ها درباره ی نقش و جایگاه مدیریت فناوری و تاثیر آن در بهبود فرایندها است.
مدیر توسعه اکوسیستم نوآوری صندوق نوآوری و شکوفایی، افزود: بی گمان آن چه که در این رقابت به بار نشسته است، معرف توان همه فناوران و نوآوران کشور نیست و برای تحقق آن سفارش به ایجاد پوششی برای ترویج مدل جایزه و حضور بیشتر سازمان ها در این رویداد می شود.
وی با اشاره به پروسه ارزیابی این دوره از جایزه، اشاره کرد: در این دوره ۲۸ سازمان با تلفیقی از بخش های دولتی، خصوصی و انرژی اتمی مورد ارزیابی قرار گرفتند که از این تعداد ۲۳ شرکت از نوع خدماتی و تولیدی و ۵ شرکت کوچک فناوری محور بودند.
بغدادی افزود: در بین شرکت های حاضر در پروسه ارزیابی، ۱۰ مورد دانش بنیان بودند که در مجموع ۳۰۰ امتیاز دریافت نمودند.
وی افزود: در نهایت نتایج نشان میدهد که برای نخستین بار یک بنگاه حائز دریافت تندیس سیمین از سطح رقابت پذیری جایزه و یک بنگاه حائز امتیاز دریافت تندیس برنزی شدند.
منبع:

1403/04/17
12:39:42
5.0 / 5
51
تگهای خبر: تولید , خدمات , شركت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
مطب نما
matabnama.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مطب نما محفوظ است

مطب نما

نزدیکترین مطب به شما